euroflorist - powrót do strony głównej

Warunki i koszty dostawy

Zamówiony produkt, pod wskazany przez Cebie adres doręcza lokalna cukiernia. Cukiernia ta dokłada wszelkich starań, by dostarczyć produkt terminowo, zgodnie z wytycznymi godzinowymi.
Prosimy pamiętać jednak o tym, że wskazane przez Ciebie godziny doręczenia produktów cukierniczych są godzinami orientacyjnymi.
Kurier cukierni może kontaktować się telefonicznie z odbiorcą przesyłki w celu ustalenia jego pobytu w domu. Jeżeli kurier nie zastanie odbiorcy pod podanym adresem, zostawi wiadomość z prośbą o kontakt telefoniczny z cukiernią. Wiadomość zawierać będzie informacje o przesyłce oraz adresie cukierni, która realizuje zamówienie. Jeżeli odbiorca nie skontaktuje się z cukiernią lub biurem MyShop, realizacja zamówienia zostanie wstrzymana. Zamówienie będzie musiało zostać złożone ponownie i opłacone w pełni przed ponownym doręczeniem.

Koszty dostawy PL (kurier): od 19.90 PLN

* Każda cukiernia indywidualnie ustala strefy dowozu, które obsługuje. W zależności od strefy, do której ma zostać doręczone zamówienie, opłata za dowóz może wynosić 19,90 PLN (najpopularniejszy wariant), 29,90 PLN, 39,90 PLN, może również być darmowa. Dodatkowo większość z nich oferuje dostawę kurierem GRATIS przy zamówieniu powyżej stałej, określonej kwoty. Jej wartość jest różna dla każdej cukierni i zależy od jej indywidualnych warunków dostawy. Jeśli dana cukiernia przewiduje doręczenie kurierem GRATIS, informacja dotyczącą kwoty którą należy przeznaczyć na zamówienie (aby zakwalifikować swoje zamówienie do promocji) każdorazowo znajdziesz pod podsumowaniem koszyka zakupów.

Koszty dostawy PL (odbiór osobisty): 0.00 PLN

* Każde zamówienie możesz odebrać osobiście, bez konieczności stania w kolejce, w godzinach otwarcia cukierni realizującej Twoje zamówienie. Wystarczy podać imię i nazwisko podane w zamówieniu jako dane odbiorcy oraz numer zamówienia.


Dotacje na innowacje - Inwestujemy w waszą przyszłość.

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

@ MyShop Sp. z o.o.

Strona korzysta z plików w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Content

Znasz dobrą cukiernię? Podziel się z nami!

Zrobimy wszystko, żeby jej produkty były dostępne on-line!

Jeżeli chcesz zostaw nam Twój e-mail. W podziękowaniu prześlemy Ci małą niespodziankę! ;)