euroflorist - powrót do strony głównej

Cukiernia Wrocław

Wrocław – zdaniem wielu najlepsze do mieszkania miasto w Polsce. Z całą pewnością nie przeszkadza w tym stwierdzeniu mnogość parków zarówno standardowych, jak i niezwykłych. Jak doskonale wiadomo, w mieście tym znajdują się niezliczone mosty i kanały. W Europie tylko trzy miasta są pod tym względem lepsze. Ponadto Wrocław jest miastem, w którym kwitnie kultura – świadczy o tym nie tylko bardzo poważany na europejskiej scenie filmowej festiwal Nowe Horyzonty, ale również bardzo ciekawa, zróżnicowana architektura, której przykładem niech będzie odnowiony budynek dworca, zdecydowanie jeden z najładniejszych w kraju.

O tym, że wrocławianie lubią dobrze zjeść, niech świadczą dwa fakty. Po pierwsze we Wrocławiu znajduje się najstarsza restauracja w Europie. Po drugie swego czasu sam papież nakładał ograniczenia na uroczystości weselne odbywające się w mieście i jego okolicach. Do tradycyjnych lokalnych produktów zaliczamy między innymi miód wrzosowy, piwo książęce czy wino śląskie (ale też łomnicki kozi ser czy czarne gołąbki krużewnickie. Mamy przekonanie graniczące z pewnością, że gustujący w pysznym jedzeniu mieszkańcy Wrocławia docenią nasze słodkie wypieki.

W tym mieście nie ma póki co możliwości zamówienia słodkości on-line. Zapraszamy już wkrótce!

Dotacje na innowacje - Inwestujemy w waszą przyszłość.

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

@ MyShop Sp. z o.o.

Strona korzysta z plików w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Content

Znasz dobrą cukiernię? Podziel się z nami!

Zrobimy wszystko, żeby jej produkty były dostępne on-line!

Jeżeli chcesz zostaw nam Twój e-mail. W podziękowaniu prześlemy Ci małą niespodziankę! ;)