euroflorist - powrót do strony głównej

Cukiernia Szczecin

Szczecin – często nazywany jest miastem zieleni. Wynika to z faktu, iż na jego terenie znajduje się aż piętnaście parków, które łącznie zajmują powierzchnią 142 hektarów. Pomimo tego, co sądzi wielu ludzi mieszkających z dala od Szczecina, nie leży on nad morzem. Uwarunkowania historyczne wytworzyły specyficzny szczeciński klimat, który to jest mieszaniną trzech przenikających się kultur – polskiej, niemieckiej i kresowej. Warto odnotować, że na terenie tego miasta znajduje się najstarsze czynne i nieprzerwanie od dnia otwarcia działające kino na świecie.

Szczecińska kuchnia składa się przede wszystkim z ryb pochodzących zarówno z oddalonego o kilkadziesiąt kilometrów morza, jak i z pobliskiego jeziora Dąbie. Rzecz jasna najbardziej oczywistym skojarzeniem kulinarnym jest w przypadku tego miasta paprykarz. Jego produkcja rozpoczęła się w latach sześćdziesiątych dwudziestego wieku. Naszą wielką ambicją jest, aby nasze słodkie wyroby były w Szczecinie jeszcze bardziej rozpoznawalne. Zapraszamy do ich spróbowania!

W tym mieście nie ma póki co możliwości zamówienia słodkości on-line. Zapraszamy już wkrótce!

Dotacje na innowacje - Inwestujemy w waszą przyszłość.

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

@ MyShop Sp. z o.o.

Strona korzysta z plików w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Content

Znasz dobrą cukiernię? Podziel się z nami!

Zrobimy wszystko, żeby jej produkty były dostępne on-line!

Jeżeli chcesz zostaw nam Twój e-mail. W podziękowaniu prześlemy Ci małą niespodziankę! ;)