euroflorist - powrót do strony głównej

Cukiernia Katowice

Katowice – mimo iż w pozostałych regionach Polski nadal kojarzą się głównie z górnictwem i hutnictwem, są obecnie jednym z najdynamiczniej rozwijających się miast w Polsce. Na ich terenie odbywają się dwa bardzo cenione za granicą festiwale muzyczne – Off Festival oraz Tauron Nowa Muzyka. Miasto z jednej strony nie zapomina o swojej przemysłowej przeszłości, a drugiej – patrzy odważnie przed siebie, wyznaczając nowe szlaki oraz trendy. Wskazuje na to choćby Centrum Handlowe „Silesia”, które mieści się na terenie byłej kopalni. W Katowicach dużą uwagę poświęca się również dbałości o tereny zielone, w związku z czym od pewnego czasu są one nazywane miastem ogrodów.

Któż nie słyszał o słynnej śląskiej kuchni? Opiera się ona przede wszystkim na tradycji. Ślązacy doskonale wiedzą, że rolada to nie deser lodowy, a mięsne danie główne, najlepiej smakujące zresztą z czarnymi kluskami i modrą kapustą. W tej słono-kwaśnej uczcie jest jednak miejsce dla czegoś słodkiego – na Śląsku nie stroni się bowiem od kołoczy. Je oraz wiele innych przepysznych wyrobów cukierniczych znajdą i zamówią Państwo na stronie TwojaCukiernia.pl. Smacznego!

W tym mieście nie ma póki co możliwości zamówienia słodkości on-line. Zapraszamy już wkrótce!

Dotacje na innowacje - Inwestujemy w waszą przyszłość.

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

@ MyShop Sp. z o.o.

Strona korzysta z plików w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Content

Znasz dobrą cukiernię? Podziel się z nami!

Zrobimy wszystko, żeby jej produkty były dostępne on-line!

Jeżeli chcesz zostaw nam Twój e-mail. W podziękowaniu prześlemy Ci małą niespodziankę! ;)