euroflorist - powrót do strony głównej

Cukiernia Gdynia

Gdynia – największe w Polsce miasto niebędące miastem wojewódzkim. Swój rozwój zawdzięcza ono przede wszystkim słynnemu portowi wybudowanemu w dwudziestoleciu międzywojennym. Gdynia jest nierozerwalnie związana z morzem, co sprawia, że rokrocznie odwiedzają ją niezliczeni turyści z całego kraju. Na jej terenie znajdują się kilometry nadmorskich tras spacerowych, które dostarczają przebywającym je dla relaksu i osobom zjawiskowych widoków. Najbardziej rozpoznawalne obiekty turystyczne również mają ścisły związek z morzem. Mieszkańcy miasta mogą być dumni z takich obiektów jak ogromne Akwarium Gdyńskie, trzymasztowa fregata Dar Pomorza czy jeden z najsłynniejszych niszczycieli z czasów drugiej wojny światowej, ORP Błyskawica.

Kuchnia kaszubska jest jedną z najbardziej charakterystycznych kuchni regionalnych w Polsce. Nikogo nie powinno dziwić, że w dużym stopniu wykorzystuje ona bogactwo morza. Przykładem na to może być choćby zupa rybna. Nie zapominajmy jednak, że ryby to nie wszystko! Niemal każde gospodarstwo na Kaszubach prowadziło niegdyś chów drobiu. Stąd występuje on w lokalnych potrawach dość często (na przykład: okrasa z gęsi). Co się tyczy lokalnych smakołyków, nie ma najmniejszych wątpliwości, że każdy choć raz w życiu skosztował ruchanek. Bogactwo smaków sprawia, że zaspokojenie wymagań kulinarnych mieszkańca Gdyni nie jest łatwe. Możemy jednak zagwarantować, że nasze słodkości staną na wysokości zadania.

W tym mieście nie ma póki co możliwości zamówienia słodkości on-line. Zapraszamy już wkrótce!

Dotacje na innowacje - Inwestujemy w waszą przyszłość.

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

@ MyShop Sp. z o.o.

Strona korzysta z plików w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Content

Znasz dobrą cukiernię? Podziel się z nami!

Zrobimy wszystko, żeby jej produkty były dostępne on-line!

Jeżeli chcesz zostaw nam Twój e-mail. W podziękowaniu prześlemy Ci małą niespodziankę! ;)