euroflorist - powrót do strony głównej

Cukiernia Gdańsk

Gdańsk – jedno z najstarszych miast w Polsce o bardzo bogatej historii. To tutaj miało miejsce symboliczne rozpoczęcie drugiej wojny światowej, tu tutaj rozpoczął się upadek komunizmu. Miasto to kojarzy się w oczywisty sposób przede wszystkim z dostępem do morza, niewielu zatem wie, że swego czasu było ważnym ośrodkiem sportów zimowych. Z tej okazji wybudowano w nim nawet… skocznię narciarską! Gdańszczanie mogą być również dumni z dużej powierzchni zajmowanej w ich mieście przez tereny zielone. Należy do nich największe ZOO w Polsce!

Rodowici gdańszczanie doskonale wiedzą, że kuchnia kaszubska jest jedną z najsmaczniejszych kuchni regionalnych w Polsce. Co oczywiste, często wykorzystuje ona naturalne morskie bogactwo, a zatem ryby. Pamiętajmy jednak, że nie samymi rybami Kaszuby stoją! Swego czasu prawie każde lokalne gospodarstwo prowadziło chów drobiu. Dlatego właśnie on również jest bardzo częstym gościem na suto zastawionych kaszubskich stołach. Bardzo charakterystyczny jest również bodaj najpopularniejszy lokalny smakołyk – doskonale znana przez wszystkich gdańszczan ruchanka. Wiemy, iż powodu tak dużego urozmaicenia lokalnych potraw zaspokojenie wymagań kulinarnych mieszkańca Gdańska należy do rzeczy bardzo trudnych. Nie mamy jednak wątpliwości, iż proponowane przez nas słodkości zasmakują każdemu!

W tym mieście nie ma póki co możliwości zamówienia słodkości on-line. Zapraszamy już wkrótce!

Dotacje na innowacje - Inwestujemy w waszą przyszłość.

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

@ MyShop Sp. z o.o.

Strona korzysta z plików w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Content

Znasz dobrą cukiernię? Podziel się z nami!

Zrobimy wszystko, żeby jej produkty były dostępne on-line!

Jeżeli chcesz zostaw nam Twój e-mail. W podziękowaniu prześlemy Ci małą niespodziankę! ;)